Mobirise mobile site builder

Pozostałe usługi DREAMPLEX

Dreamplex to nie tylko wizualizacje. Stosujemy nowoczesne technologie na codzień w naszej pracy i całym sercem zachęcamy do tego naszych klientów. Oferujemy nowoczesne usługi skanowania laserowego, usługowego druku 3D i inne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Druk 3D

W firmie Dreamplex drukujemy korzystając z metody FDM- osadzanie topionego materiału. Jest to bardzo powszechna metoda w rapid prototyping. Projektuje, modelujemy i drukujemy prototypy, krótkie serie produkcyjne, lementy zamienne.

Zalety drukowania 3D:

 1. Druk jest dokładny i powtarzalny, przez co można tworzyć w pełni zwymiarowane elementy i przedmioty oraz ich części, które nadają się do bezpośredniego zastosowania lub do celów prototypowych.
 2. Materiał jest trwały, przez co nadaje się testów, montażu w innych przedmiotach.
 3. Możliwość wyboru koloru filamentu umożliwia uzyskanie atrakcyjnych efektów wizualnych.
 4. Wydrukowany przedmiot jest podatny do dalszej obróbki, przez co można go szlifować, polerować, malować, wykorzystywać do celów marketingowych, czy modelarskich.
 5. Szybkość wytwarzania prototypów pozwala w znaczący sposób ograniczyć koszty w etapie produkcji.
 6. Drukowanie modeli trójwymiarowych wytwarzanych w programach do obróbki grafiki 3D umożliwia wydrukowanie praktycznie każdego obiektu – ograniczeniem jest wyobraźnia

Eventy z VR

Rzeczywistość wirtualna to nie tylko projekty budowlane i wizualizacje nieruchomości. To przede wszystkim doskonała rozrywka i niesamowite doznania! Posiadamy mobilny sprzęt który z powodzeniem można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do prądu. W rzeczywistości wirtualnej można przedstawić ofertę swojej firmy – obiekty, budowle, pojazdy, projekty, czy filmy nagrane technologią 360 stopni. Można pokazać ciekawe miejsca, zabytki, przeżycia widziane z oczu osób które ich doświadczyły. Można również zapewnić atrakcyjną rozrywkę której klienci czy współpracownicy będą pamiętać przez długi czas. Zapewniamy sprzęt i oprogramowanie zarówno na spotkania zamknięte: Szkolenia, pokazy dla inwestorów, prezentacje dla klientów, imprezy integracyjne

Jak również imprezy otwarte: Eventy firmowe, Eventy okolicznościowe, Targi
Jeżeli szukasz nowoczesnych i atrakcyjnych metod pozyskiwania klientów, budowania przyjaznej i efektywnej atmosfery w firmie skorzystaj z oferty organizacji eventów z rzeczywistością wirtualną. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Eventy z VR to rozwiązanie którego szukasz.

Skanowanie pojazdów 3D

W Dreamplex skanujemy:

Samochody, Jachty, Maszyny budowlane, Pociągi, Maszyny rolnicze, inne przedmioty

Zastosowanie:

 1. Prezentacja produktów w formie interaktywnych aplikacji na komputery i urządzenia przenośne – tablety i smartphony
 2. Prezentacja pojazdów w rzeczywistości wirtualnej
 3. Druk 3D
 4. Projektowanie oznaczeń promocyjnych, zmian w pojazdach i ich wizualizacja przed rozpoczęciem prac
 5. Wykorzystanie skanów 3D z interaktywnymi prezentacjami tworzonymi w czasie rzeczywistym pozwalają na zmianę modeli przy kliencie. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów

Skanowanie ludzi, postaci i twarzy 3D

Skanowanie twarzy i postaci 3D – przestrzenne skanowanie do modeli trójwymiarowych – to innowacyjna metoda zachowywania postaci i uwiecznianie ich w modelu trójwymiarowym.


W firmie Dreamplex skanujemy twarze jak również całe postacie ludzi. Zachowujemy postacie w modelach 3D, które dalej mogą być wykorzystywane w animacjach, modach do gier, renderingach i wizualizacjach oraz w druku przestrzennym 3D. Po zeskanowaniu twarzy czy całego ciała można zrobić pamiątkowy rendering lub okolicznościowy wydruk 3D, jak również wykorzystać skany w aplikacji realtime w Unity czy Unreal.ZADZWOŃ: 509 289 063 
NAPISZ: kontakt@dreamplex.pl
Polub NASZ FUNPAGE i napisz przez FB


WIZUALIZACJE DREAMPLEX TO PRAWDZIWE EMOCJE !

Dreamplex Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 4/4D 
62-030 Luboń
NIP: 7831713657, Regon: 302742593, KRS: 0000512313

KONTAKT
Email: kontakt@dreamplex.pl
Telefon: 509 289 063

Dziękujemy za skorzystanie z formularza! Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.