Mobirise free web site maker

Wizualizacje w rzeczywistości rozszerzonej

Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji uruchamianej na komputerze, tablecie lub smartphonie łączymy obraz rzeczywisty z generowanym komputerowo. Dzięki temu możemy postawić na realnym obiekcie, np. stole konferencyjnym - wirtualną makietę nieruchomości lub innego produktu. Widzowie naturalnymi ruchami poruszając się dookoła wizualizacji mogą oglądać ją z każdej strony. Wizualizację może oglądać dowolna ilość osób. Generowanie wizualizacji w czasie rzeczywistym umożliwia zmianę jej elementów, kolorów oraz dodawanie animacji.


Wirtualne makiety nieruchomości

Poprzez wizualizację nieruchomości w rzeczywistości rozszerzonej można dosłownie postawić model budynku np. na stole. Model można obracać, chodzić dookoła niego w dokładnie ten sam sposób w jakim ogląda się rzeczywiste makiety nieruchomości. Do oglądania wizualizacji korzysta się z najbardziej uniwersalnego interfejsu – ruchów ręką i ciała, przez co nie potrzeba żadnych dodatkowych umiejętności, żeby od razu oglądać wizualizację. Największymi zaletami produktu są:


  1. Możliwość przedstawienia makiety w prawdziwej, naturalnej kolorystyce
  2. Możliwość oddania każdego detalu
  3. Szybkość realizacji
  4. Możliwość oglądania modelu przez kilka osób naraz
  5. Mobilność i możliwość łatwego transportu – możliwość pokazywanie zawsze wtedy kiedy mamy z sobą telefon / tablet oraz target (wielkości kartki A4 lub mniejszy).
  6. Możliwość dodania animacji – ludzi w ruchu, ruszających się instalacji, jak np. wentylatory i innych.


Zalety wykorzystania makiet wirtualnych

Prezentacje nieruchomości w technologi AR to jedna z najnowocześniejszych metod prezentowania produktów. Klient może z każdej strony oglądnąć wizualizację, która jest trójwymiarowa. Nie ograniczamy się do jednego lub kilku zdjęć. Wizualizacja w ar pozwala zobaczyć głębię między elementami modelu, relacje w odległości i proporcji . Do oglądania obiektu klient wykorzystuje naturalne ruchy – w sposób intuicyjny, bez przeszkód i bez szkolenia może korzystać z aplikacji. Nie musi znać się na obsłudze tabletu, smartphona czy komputera. Wszelkie elementy wizualizacji można szybko zmienić i uaktualnić – czas wprowadzania korekt wynikających np. z sugestii czy feedback’u jest szybki. Brak dodatkowych urządzeń na głowie, jak również możliwość oglądania makiety przez kilka osób naraz umożliwia prowadzenie interakcji między oglądającymi, m.in. konsultacji, zbierania feedbacku.

Zastosowanie rzeczywistości rozszerzonej

Wirtualne makiety nieruchomości w rzeczywistości poszerzonej znajdują zastosowanie przede wszystkim:


  1. Prezentowanie projektów przez architektów
  2. Wizualizowanie projektów przez inwestorów, deweloperów i projektantów
  3. Prezentowanie portfolio przez agentów handlowych / inwestorów / deweloperów
  4. Doskonałe narzędzie marketingowe przykuwające uwagę i dające się zapamiętać
  5. W celu uzyskania większej ilości informacji oraz możliwości zobaczenia przykładowych realizacji zapraszamy do kontaktu.


ZADZWOŃ: 509 289 063 
NAPISZ: kontakt@dreamplex.pl
Polub NASZ FUNPAGE i napisz przez FB


WIZUALIZACJE DREAMPLEX TO PRAWDZIWE EMOCJE !

Dreamplex Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 4/4D 
62-030 Luboń
NIP: 7831713657, Regon: 302742593, KRS: 0000512313

KONTAKT
Email: kontakt@dreamplex.pl
Telefon: 509 289 063

Dziękujemy za skorzystanie z formularza! Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.