Mobirise website builder free

IMERSYJNE WIZUALIZACJE W VR

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla architektów, developerów, pośredników handlowych, producentów, podmiotów szkoleniowych i edukacyjnych oraz klientów indywidualnych.

Naszą specjalizacją jest prezentacja projektów budowlanych i nieruchomości  w rzeczywistości wirtualnej. Wizualizacje Dreamplex to nowy wymiar prezentowania nieruchomości i projektów budowlanych.


Imersyjne wizualizacje VR

Prezentacje immersyjne to prawdziwe emocje. Zamiast prezentować wizualizację przed widzem, umieszczamy widza wewnątrz prezentacji. Bierne oglądanie wizualizacji zamieniamy w doświadczenie.  

Immersyjne wizualizacje w rzeczywistości wirtualnej umożliwiają:

  1. Pokazanie obiektu w pełnej skali 1:1. Wszystkie obiekty są zwymiarowane w jednostkach rzeczywistych. Widz widzi obiekty w naturalnej wielkości
  2. Uzyskanie stereoskopowego obrazu - użytkownik widzi realną głębie i proporcje
  3. Możliwość swobodnego ruchu i rozglądania się umożliwiającego zobaczenie obiektu z każdego miejsca, każdej perspektywy - klient może się przejść po wizualizacji


Chodzenie po projektach budowlanych

Chodzenie po projektach budowlanych to najbardziej elementarne wizualizacji. Charakteryzują się szybkością wdrożenia, niskimi kosztami. Klient może przejść się po projekcie budowlanym tak jak by wykonać makietę budynku w skali 1:1 z papieru. W ten sposób może szybko ocenić założenia projektowe, ocenić wielkość, kubaturę pomieszczeń, wysokość sufitu, sprawdzić oświetlenie  i inne. Na życzenie klienta wyciągamy meble do 3D. Istnieje możliwość szybkiego sprawdzenia kolorystyki i wykończenia pomieszczeń (np. tynk, farba, tapeta itp).

Wizualizacje całych nieruchomości

Wykonujemy kompletne wizualizacji projektów nieruchomości - z pełnym fotorealistycznym otekstruowaniem. Wykonujemy wizualizację obiektów zewnątrz jak równiez w środku. Wykorzystujemy jako tekstury zdjęcia prawdziwych materiałów. Cienie, oświetlenie i odbicia generujemy na podstawie fizycznych właściwości materiałów. Oferujemy dodawanie teł z miejsca realizacji inwestycji oraz zaprogramowanie interakcji - zmiana mebli, kolorystyki, wariantów wykończeń. Mozliwość dodania zmiany pory dnia i nocy.

ZASTOSOWANIE:

    1. Dobór, weryfikacja wyposażenia i wykończeń
    2. Przedsprzedaż i obrót nieruchomościami
    3. Wsparciu przyszłych najemców w procesie podejmowania decyzji biznesowych przy wynajmowaniu jeszcze niewybudowanych powierzchni użytkowych

ZADZWOŃ: 509 289 063 
NAPISZ: kontakt@dreamplex.pl
Polub NASZ FUNPAGE i napisz przez FB


WIZUALIZACJE DREAMPLEX TO PRAWDZIWE EMOCJE !

Dreamplex Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 4/4D 
62-030 Luboń
NIP: 7831713657, Regon: 302742593, KRS: 0000512313

KONTAKT
Email: kontakt@dreamplex.pl
Telefon: 509 289 063

Dziękujemy za skorzystanie z formularza! Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.